Hizmetlerimiz

Havaalanı Transferi

Sizleri ve misafirlerinizi uzman ekibimizle karşılar, park yeri, otopark bedeli, trafik stresi ve yorgunluk hissettirmeden gideceğiniz yere kolaylıkla ulaştırırız

Kişiye Özel Transfer

Evinizden, işyerinizden, otelinizden alarak problemsiz bir şekilde gündüz ve gece aktivitelerinize ulaştırır, bitiminde geri alırız. Hem şehrin sıkıntılarını düşünmezsiniz hemde firmanıza ve sizlere zaman , prestij kazandırırız.

Grup Transferleri

Seminer, toplantı, konferans gibi toplu organizasyonlarınıza katılımcıları sizin bir temsilciniz olarak konforlu araçlarımızla dilediğiniz yere ulaştırırız.

Organizasyon Taşımacılığı

Organizasyonlarınızda birçok ülke ve şehirden gelen misafirlerin havalimanlarından karşılanması, konaklama, toplantı vs..planlanan güzergahlara ulaşımları için size veya ihtiyaçlarına özel Minibüs veya Otobüslerle ulaşım hizmetlerinin tamamını organize ediyoruz.

Shuttle Transfer

Havaalanı-Otel transferlerinde işadamlarına ve vip hizmet arayansiz değerli müşterilerimize uygun hizmetler ve seçenekler sunuyoruz.

Gelin Arabası

Gelin arabası taleplerinizi, deneyimli ve eğitimli şoförlerimizle ve firmamıza ait kiralık Mercedes araçlarımızla hizmet veriyoruz. Nişan götürme, gelin alma, sünnet gezisi gibi günleriniz de unutulmaz olmalı. Size ve sevdiklerinize keyifli ve güvenli yolculuk imkanı sunuyoruz.

Araç Kiralama

Birbirinden farklı araç çeşitleri ile size bol hareketlilik ve özgürlük sağlayacak yepyeni bir hizmet sunuyor.