Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın


MY VIP Transfer ülkemizde her geçen gün önem kazanan turizm sektörü ile birlikte hızla yapılanan tatil turları ve lüks araçla transfer alanında Antalya merkezli bir turizm taşımacılığı yapan ve turlar düzenleyen bir şirkettir.

Günümüzde , gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir yer edinmiş turizm taşımacılığı, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

MY VIP Transfer gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri taleplerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve hostesleri ile çok özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.

MY VIP Transfer ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile; iş toplantılarında, turistik gezilerde, kongre, seminer organizasyonlarda, özel günlerde, Havalimanı – Otel transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehiriçi ve şehirlerarası hizmet vermektedir.

Başta Antalya Airport Transfer hizmetleri olmak üzere misafirlerimizin beklentilerini karşılamak, tam zamanında kusursuz hizmet vermek için uzman ekibi ve araçları ile MY Vip Transfer siz değerli müşterilerinin hizmetinizdedir.